مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم کشوراز سایت انتقال یافته های دیم شهرستان بجنورد بازدید کرد - مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم کشوراز سایت انتقال یافته های دیم شهرستان بجنورد بازدید کرد | مدیریت جهاد کشاورزي شهرستان بجنورد

ویژه برنامه های مراسم یوم ا... 12 بهمن

...

لیست شرکت های کارگزاری بیمه گری دام استان خراسان شمالی

باسمه تعالی به اطلاع کلیه دامداران محترم استان خراسان شمالی میرساند: برای بیمه و هویت دار نمودن دام های خود، به نمایندگی کارگزاریهای بیمه دام در شهرستان ها مراجعه نمایئد. ضمنا لیست شرکت...

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی   ...

اطلاعیه دوم پلاک گذاری ماشین آلات خود کششی کشاورزی

                           باسمه تعالی (اطلاعیه مهم) قابل توجه کلیه مالکین ماشین آلات خود کششی کشاورزی (تراکتور، کمباین، دروگر) با عمر زیر 13 سال(1380 و بعد از آن) به اطلاع میرساند؛ کار پلاک گذاری ماشین...

مبارزه با علفهای هرز گندم

فایل اطلاعیه مبارزه با علفهای هرز گندم بهمراه راهنمای شناسایی علفهای هرز مهم منطقه را که در ذیل قرار داده شده ، می توانید بطور رایگان دانلود نمایید. ...

اطلاعیه

مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم کشوراز سایت انتقال یافته های دیم شهرستان بجنورد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی، مهندس اسفندیاری پورمشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم کشور و هیئات همراه صبح امروز از عملیات سایت انتقال یافته های دیم کشاورزی تحت استاندارد موسسه بین المللي ایکاردا در ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی سیساب بازدید کرد.
 این بازدید با هدف بررسی جنبه های علمی و اجرایی طرح انجام شد و مهندس اسفندیاری ضمن تقدیر و تشکر، رضایت خود را  از محتوی علمی و نحوه اجرای سایت ابراز نمود.
در این بازدید معاونت  بهبود تولیدات گیاهی استان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد، دکتر اسلامی رییس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان مدیر زراعت ، رییس ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی سیساب و جمعی از روسا و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد نیز حضور داشتند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد نیز در طی بازدید از این سایت گفت: عملیات  سایت انتقال یافته های دیم با همکاری مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان در تاریخ 22/7/96 در محل ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ديم سیساب آغاز شده بود در تاریخ 14/08/96  به پایان رسید.
مهندس اسماعیل محمودآبادی هدف از اجرای این سایت را ترویج کشت انتظاری در دیمکاری غلات و حبوبات، ترویج کشاورزی حفاظتی به روشهای نوین کم خاکورزی و بدون خاکورزی و همچنین معرفی ارقام برتر مناسب مناطق دیم در شهرستان بجنورد عنوان کرد.
وی با بیان اینکه  از این سایت بعنوان سایت آموزشی جهت آموزش مروجین تازه استخدامی و کشاورزان شهرستان استفاده می گردد، افزود: این پلتفرم در غالب 17 سایت آموزشی با اهداف مختلف و جمعا به مساحت6  هکتار کشت گردیده و مساحت سه هکتار نیز در قالب انتقال یافته های حبوبات دیم کشت می گردد.