مرکز جهاد کشاورزی حومه شهرستان بجنورد، تنها مرکزی که توسط بانوان مدیریت می شود - مرکز جهاد کشاورزی حومه شهرستان بجنورد، تنها مرکزی که توسط بانوان مدیریت می شود | مدیریت جهاد کشاورزي شهرستان بجنورد

ویژه برنامه های مراسم یوم ا... 12 بهمن

...

لیست شرکت های کارگزاری بیمه گری دام استان خراسان شمالی

باسمه تعالی به اطلاع کلیه دامداران محترم استان خراسان شمالی میرساند: برای بیمه و هویت دار نمودن دام های خود، به نمایندگی کارگزاریهای بیمه دام در شهرستان ها مراجعه نمایئد. ضمنا لیست شرکت...

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی   ...

اطلاعیه دوم پلاک گذاری ماشین آلات خود کششی کشاورزی

                           باسمه تعالی (اطلاعیه مهم) قابل توجه کلیه مالکین ماشین آلات خود کششی کشاورزی (تراکتور، کمباین، دروگر) با عمر زیر 13 سال(1380 و بعد از آن) به اطلاع میرساند؛ کار پلاک گذاری ماشین...

مبارزه با علفهای هرز گندم

فایل اطلاعیه مبارزه با علفهای هرز گندم بهمراه راهنمای شناسایی علفهای هرز مهم منطقه را که در ذیل قرار داده شده ، می توانید بطور رایگان دانلود نمایید. ...

اطلاعیه

 

مرکز جهاد کشاورزی حومه شهرستان بجنورد، تنها مرکزی که توسط بانوان مدیریت می شود
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بجنورد گفت: مرکز جهاد کشاورزی حومه این شهرستان تنها مرکزی است که توسط بانوان مدیریت می شود.
مهندس محمودآبادی گفت: تمامی فعالیتهای این مرکز با یک سرپرست و چهار پرسنل خانم انجام می شود که تاکنون اداره یک مرکز با تمامی نیروهای خانم در سطح استان بی سابقه بوده است.
وی با اشاره به اینکه مرکز جهاد کشاورزی حومه نسبت به سه مرکز دیگر این شهرستان از نظر انجام فعالیتها و تحت پوشش بودن روستاها وسیع تر است، گفت: این مرکز یکی از موفق ترین مراکز جهاد کشاورزی می باشد و  پرسنل آن تاکنون به نحواحسن و با موفقیت توانسته اند این مرکز را اداره کنند.
مهندس محمودآبادی گفت: این مرکز 62 روستا با  7327 بهره بردار را تحت پوشش دارد و سطح اراضی حوزه عمل این مرکز به تفکیک آبی و دیم به ترتیب 4900 و 14700 هکتار می باشد.
وی سطح کل باغات تحت پوشش این مرکز را نیز نیز 2000 هکتار که شامل 1450 هکتار باغات آبی  و 550 هکتار باغات دیم می باشد عنوان کرد.
مهندس محمودآبادی گفت: محصولات زراعی غالب که در بخش مرکزی کشت می گردد شامل گندم، جو و پیاز و محصولات غالب باغی نیز شامل انگور، گیلاس و گردو می باشد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد با اشاره به فعالیتهای این مرکز در حوزه امور دام نیز گفت: مروجان این مرکز بر 15 استخر پرورش ماهی، 70 واحد مرغداری، 14 واحد صنعتی گاو شیری، 40 واحد گوساله پرواری، 131 واحد نیمه صنعتی گاو شیری نظارت دارند.
مهندس محمودآبادی اضافه کرد : این مرکز کار نظارت بر سه واحد گلخانه را نیز به عهده دارد.