تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی بجنورد - تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی بجنورد | مدیریت جهاد کشاورزي شهرستان بجنورد

ویژه برنامه های مراسم یوم ا... 12 بهمن

...

لیست شرکت های کارگزاری بیمه گری دام استان خراسان شمالی

باسمه تعالی به اطلاع کلیه دامداران محترم استان خراسان شمالی میرساند: برای بیمه و هویت دار نمودن دام های خود، به نمایندگی کارگزاریهای بیمه دام در شهرستان ها مراجعه نمایئد. ضمنا لیست شرکت...

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی   ...

اطلاعیه دوم پلاک گذاری ماشین آلات خود کششی کشاورزی

                           باسمه تعالی (اطلاعیه مهم) قابل توجه کلیه مالکین ماشین آلات خود کششی کشاورزی (تراکتور، کمباین، دروگر) با عمر زیر 13 سال(1380 و بعد از آن) به اطلاع میرساند؛ کار پلاک گذاری ماشین...

مبارزه با علفهای هرز گندم

فایل اطلاعیه مبارزه با علفهای هرز گندم بهمراه راهنمای شناسایی علفهای هرز مهم منطقه را که در ذیل قرار داده شده ، می توانید بطور رایگان دانلود نمایید. ...

اطلاعیه
توديع و معارفه مدير
مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد
روز یکشنبه 93/10/14 مراسم تودیع و معارفه مدیرجهاد کشاورزی بجنورد با حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان معاونین، مدیران و  مسئولین شهرستانی و نیز فرماندار شهرستان بجنورد و جمع کثیری از بهره برداران بخش کشاورزی برگزار شد .
فرماندار شهرستان بجنورد در این مراسم با تقدیر از زحمات صورت گرفته در شهرستان  در بخش کشاورزی  به اهمیت این بخش با توجه به تولید محصولات استراتژیک کشور اشاره کرد.
دکتر ثمینی در ادامه افزود: با توجه به امکاناتی که در روستاها ایحاد شده است باید تلاش شود که مهاجرت روستاییان به شهر  کاهش یابد.
در ادامه رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با عنوان کردن اینکه امسال بارندگیهای صورت گرفته نسبت به سال گذشته و نیز نسبت به دوره بلند مدت افزایش یافته است گفتند : با توجه به کشت بموقع کشاورزان امیدواریم تولید مناسبی را در استان دااشته باشیم .
دکتر عبدالله یوسفی در ادامه افزودند : امسال 5 بهره بردار کشاورزی استان جزء بهره برداران  برتر کشو قرار گرفتند که نشاندهنده توانایی این استان در تولیدات کشاورزی و دام است .
وی همچنین گفت : باید کشاورزی علمی را سرلوحه کارهای خود در جهاد کشاورزی قرار دهیم . کاهش رویه مهاجرت روستاییان به شهرها نیز با افزایش تولیدات و افزایش درآمد خانوارهای روستایی قابل دسترسی است و امیدواریم بهره برداران کشاورزی نیز با استفاده از تجربه خود و افزایش دانش علمی خود و بهره گیری از فنون مدرن کشاورزی به این مهم دست یابند.
در ادامه از زحمات مهندس حسین خانی بعنوان مدیر سابق تقدیر شد و مهندس اسماعیل محمود آبادی بعنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد منصوب شد .