ورود تعاونیها به موضوع خرید محصولات کشاورزی از جمله سیب و انگور - ورود تعاونیها به موضوع خرید محصولات کشاورزی از جمله سیب و انگور | مدیریت جهاد کشاورزي شهرستان بجنورد

ویژه برنامه های مراسم یوم ا... 12 بهمن

...

لیست شرکت های کارگزاری بیمه گری دام استان خراسان شمالی

باسمه تعالی به اطلاع کلیه دامداران محترم استان خراسان شمالی میرساند: برای بیمه و هویت دار نمودن دام های خود، به نمایندگی کارگزاریهای بیمه دام در شهرستان ها مراجعه نمایئد. ضمنا لیست شرکت...

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی

آگهی مناقصه شرکت شهرکهای کشاورزی   ...

اطلاعیه دوم پلاک گذاری ماشین آلات خود کششی کشاورزی

                           باسمه تعالی (اطلاعیه مهم) قابل توجه کلیه مالکین ماشین آلات خود کششی کشاورزی (تراکتور، کمباین، دروگر) با عمر زیر 13 سال(1380 و بعد از آن) به اطلاع میرساند؛ کار پلاک گذاری ماشین...

مبارزه با علفهای هرز گندم

فایل اطلاعیه مبارزه با علفهای هرز گندم بهمراه راهنمای شناسایی علفهای هرز مهم منطقه را که در ذیل قرار داده شده ، می توانید بطور رایگان دانلود نمایید. ...

اطلاعیه

با توجه به اهمیت بازاریابی محصولات کشاورزی جهت فروش محصولات متنوع کشاورزی با قیمت منطقی و مناسب بگونه ای که که کشاورزان متضرر نشده و سود مناسبی نیز عایدشان گردد و همینطور افزایش روحیه همدلی و تعاون در بین آنان ، تعاونی هایی در اینخصوص فعال شده اند که جهاد کشاورزی نیز حمایت های ویژه ای از آنان خواهد کرد.

مدیر جهاد کشاورزی بجنورد با اعلام این موضوع افزود :

با توجه به اینکه جهادکشاورزی نمیتواند بطور مستقیم وارد این قضیه شود ، یکی از برنامه های ویژه این مدیریت نگاه به بازار فروش محصولات است که این امر با برنامه ریزی و هدایت و حمایت ار تشکلها و تعاونیها جهت خرید محصولات کشاورزی میسر خواهد شد.

مهندس حسین خانی در ادامه با اشاره به اینکه جلسه ای در اینخصوص با تولید کنندگان ، شرکتهای تعاونی و برخی صادرکنندگان محصولات کشاورزی بخصوص انگور، صورت گرفته ادامه داد:

با توجه به حمایت و برنامه ریزی صورت گرفته با هماهنگی شرکتهای تعاونی ، این شرکتها آمادگی خود را جهت خرید محصولات و ارائه برنامه به بازارهای داخلی و خارجی اعلام نمودند.

ایشان یکی از محاسن ورود شرکتهای تعاونی به این حوزه را ثبات در قیمت محصولات کشاورزی تا پایان زمان برداشت محصولات عنوان کرده و افزود :

حضور شرکتهای تعاونی و تشکلها و اتحادیه ها در عرصه خرید محصولات کشاورزی و بازاریابی موجب ثبات قیمتهای این محصولات شده و امنیت روانی کشاورزان و غذایی جامعه را نیز در پی خواهد داشت. ضمن آنکه قشر مصرف کننده نیز میتواند با قیمت مناسبی به تهیه اقلام مورد نیاز اقدام نمایند.